ZUPA KREM Z ZIEL.WARZYW 400G BONDUELLE
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
cukinia (40%)
groszek (24%)
fasolka szparagowa zielona (18%)
brokuł (18%)
Obliczona wartość odżywcza
| na 100g | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 142 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 34 | ||
| Tłuszcz (g) | 0.4 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0.1 | ||
| Węglowodany (g) | 4 | ||
| w tym cukry (g) | 2.3 | ||
| Błonnik (g) | 2.9 | ||
| Białko (g) | 2.1 | ||
| Sól (g) | 0.05 |
Tekst dotyczący alergenów
Produkt może zawierać śladowe ilości selera.Wartości odżywcze
| produktu w 100 g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 142 kJ - 34 kcal |
| Tłuszcz | 0.4 g |
| w tym kwasy tłuszczowe | 0.1 g |
| Węglowodany | 4.0 g |
| w tym cukry | 2.3 g |
| Błonnik | 2.9 g |
| Białko | 2.1 g |
| Sól* | 0.05 g |
| *Zawartość soli wynika wyłącznie z naturalnie występującego sodu. |
Structured Nutrition EU
| na 100 | ||
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 142 kJ | |
| Wartość energetyczna | 34 kcal | |
| Tłuszcz | 0.4 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g | |
| Węglowodany | 4 g | |
| w tym cukry | 2.3 g | |
| Błonnik | 2.9 g | |
| Białko | 2.1 g | |
| Sól | 0.05 g |
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Bonduelle Zupa-krem z zielonych warzyw 400 g
Marka
Bonduelle
Cechy
możesz zmiksować na krem
porcja zupy dla 4 osób, porcja kremu dla 3 osób
3 minuty i gotowe
wysoka zawartość błonnika
Marka standaryzowana
Marka - Bonduelle
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Mieszanka warzyw. Produkt głęboko mrożony: Zupa-krem z zielonych warzyw.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.