ALPRO BARISTA CARAMEL NAPOJ OWSIANO SOJOWY 0,75L
Cena regularna:
9,99 zł
towar niedostępny
Opis
Składniki
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 207 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 50 | ||
| Tłuszcz (g) | 2.8 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0.4 | ||
| Węglowodany (g) | 5.2 | ||
| w tym cukry (g) | 4.5 | ||
| Błonnik (g) | 0.1 | ||
| Białko (g) | 0.8 | ||
| Sól (g) | 0.11 | ||
| Ryboflawina (B2) (mg) | 0.21 | ||
| Wapń (mg) | 120 |
Tekst dotyczący alergenów
Naturalnie nie zawiera laktozy.Wartości odżywcze
| Wartość odżywcza w 100 ml | |
|---|---|
| Energia | 207 kJ / 50 kcal |
| Tłuszcz | 2,8 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,4 g |
| Węglowodany | 5,2 g |
| w tym cukry | 4,5 g |
| Błonnik | 0,1 g |
| Białko | 0,8 g |
| Sól | 0,11 g |
| Witaminy: | |
| - D2 | 0,75 µg* |
| - ryboflawina (B2) | 0,21 mg* |
| Składniki mineralne: | |
| - wapń | 120 mg* |
| * = 15 % referencyjnych wartości spożycia |
Structured Nutrition EU
| Wartość odżywcza w 100 ml | ||
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 207 kJ | |
| Wartość energetyczna | 50 kcal | |
| Tłuszcz | 2.8 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0.4 g | |
| Węglowodany | 5.2 g | |
| w tym cukry | 4.5 g | |
| Błonnik | 0.1 g | |
| Białko | 0.8 g | |
| Sól | 0.11 g | |
| Ryboflawina (B2) | 0.21 mg | |
| Wapń | 120 mg | |
| Ergokalcyferol lub witamina D2 | 0.75 µg |
Reference Intake Statement
Reference Intake Statement - = 15 % referencyjnych wartości spożycia
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Alpro Barista Napój owsiano-sojowy o smaku karmelowym 750 ml
Marka
Alpro
Marka standaryzowana
Marka - Alpro
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Napój owsiano-sojowy o smaku karmelowym, z wapniem i witaminami.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.