ALPRO BARISTA OWIES 0,75L
Cena regularna:
9,99 zł
towar niedostępny
Opis
Składniki
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-score - A
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 248 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 59 | ||
| Tłuszcz (g) | 3 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0.3 | ||
| Węglowodany (g) | 6.7 | ||
| w tym cukry (g) | 3.3 | ||
| Błonnik (g) | 1 | ||
| Białko (g) | 0.8 | ||
| Sól (g) | 0.13 | ||
| Ryboflawina (B2) (mg) | 0.21 |
Tekst dotyczący alergenów
Naturalnie nie zawiera laktozy.Wartości odżywcze
| Wartość odżywcza w 100 ml | |
|---|---|
| Energia | 248 kJ / 59 kcal |
| Tłuszcz | 3,0 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 6,7 g |
| w tym cukry | 3,3 g |
| Błonnik | 1,0 g |
| Białko | 0,8 g |
| Sól | 0,13 g |
| Witaminy: | |
| - D2 | 0,75 µg* |
| - ryboflawina (B2) | 0,21 mg* |
| *= 15 % referencyjnych wartości spożycia |
Structured Nutrition EU
| Wartość odżywcza w 100 ml | ||
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 248 kJ | |
| Wartość energetyczna | 59 kcal | |
| Tłuszcz | 3 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0.3 g | |
| Węglowodany | 6.7 g | |
| w tym cukry | 3.3 g | |
| Błonnik | 1 g | |
| Białko | 0.8 g | |
| Sól | 0.13 g | |
| Ryboflawina (B2) | 0.21 mg | |
| Ergokalcyferol lub witamina D2 | 0.75 µg |
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Alpro Barista Napój owsiany 750 ml
Marka
Alpro
Cechy
doskonale się pieni
100 % roślinne bez dodatku cukru*
*zawiera naturalnie występujące cukry
Marka standaryzowana
Marka - Alpro
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Napój owsiany z dodatkiem witamin.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.