AQUA NAPOJ O SMAKU TRUSKAWKOWYM 0,4L HORTEX
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
woda
soki z zagęszczonych soków: jabłkowy (20 %), cytrynowy, truskawkowy (0,1 %)
aromaty
witamina C
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 39 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 9 | ||
| Tłuszcz (g) | 0 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0 | ||
| Węglowodany (g) | 2.3 | ||
| w tym cukry (g) | 2.2 | ||
| Białko (g) | 0 | ||
| Sól (g) | 0 | ||
| Witamina C (mg) | 12 |
Wartości odżywcze
| Wartość odżywcza na 100 ml: | |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 39 kJ / 9 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 2,3 g |
| w tym cukry | 2,2 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
| Witamina C | 12 mg 15 % RWS* |
| *RWS - % referencyjnej wartości spożycia | |
| Cukry zawarte w napoju pochodzą wyłącznie z owoców. |
Structured Nutrition EU
| Wartość odżywcza na 100 ml: | % RWS | |
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 39 kJ | |
| Wartość energetyczna | 9 kcal | |
| Tłuszcz | 0 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g | |
| Węglowodany | 2.3 g | |
| w tym cukry | 2.2 g | |
| Białko | 0 g | |
| Sól | 0 g | |
| Witamina C | 12 mg | 15% |
Reference Intake Statement
Reference Intake Statement - % RWS - % referencyjnej wartości spożycia.
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Hortex Aqua Napój o smaku truskawkowym 400 ml
Marka
Hortex
Cechy
bez cukru dodatku
z sokiem owocowym
Marka standaryzowana
Marka - Hortex
Podmarka
Podmarka - Aqua
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Woda & Soki owocowe bez dodatku cukru. Napój wieloowocowy o smaku truskawkowym. Wzbogacony witaminą C. Pasteryzowany. Niegazowany.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.