BLACK ENERGY MANGO 0,25L PUSZKA
Cena regularna:
3,49 zł
towar niedostępny
Opis
Składniki
woda
sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (5,1 %)
cukier
dwutlenek węgla
kwas: kwas cytrynowy
tauryna (0,35 %)
regulator kwasowości: cytryniany sodu
sok z mango z zagęszczonego soku z mango (0,1 %)
aromat
kofeina (0,03 %)
przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
substancja słodząca: sukraloza
witaminy: niacyna, kwas pantotenowy, witamina B6, witamina B12
barwnik: karoteny
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 92 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 22 | ||
| Tłuszcz (g) | 0 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0 | ||
| Węglowodany (g) | 4.8 | ||
| w tym cukry (g) | 4.7 | ||
| Białko (g) | 0 | ||
| Sól (g) | 0.15 | ||
| Witamina B6 (mg) | 0.7 | ||
| Witamina B12 (µg) | 0.2 | ||
| Niacyna (B3) (mg) | 8 | ||
| Kwas pantotenowy (mg) | 2 |
Wartości odżywcze
| Wartość odżywcza w 100 ml | |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 92 kJ / 22 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 4,8 g |
| w tym cukry | 4,7 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0,15 g |
| Niacyna | 8,0 mg (50 %*) |
| Kwas pantotenowy | 2,0 mg (33 %*) |
| Witamina B6 | 0,7 mg (50 %*) |
| Witamina B12 | 0,2 µg (8 %*) |
| *Dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych dla osoby dorosłej. |
Structured Nutrition EU
| Wartość odżywcza w 100 ml | % | |
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 92 kJ | |
| Wartość energetyczna | 22 kcal | |
| Tłuszcz | 0 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g | |
| Węglowodany | 4.8 g | |
| w tym cukry | 4.7 g | |
| Białko | 0 g | |
| Sól | 0.15 g | |
| Witamina B6 | 0.7 mg | 50% |
| Witamina B12 | 0.2 µg | 8% |
| Niacyna (B3) | 8 mg | 50% |
| Kwas pantotenowy | 2 mg | 33% |
Reference Intake Statement
Reference Intake Statement - Dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych dla osoby dorosłej.
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Black Energy Mango Gazowany napój energetyzujący 250 ml
Marka
Black
Marka standaryzowana
Marka - Black
Podmarka
Podmarka - Energy
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Gazowany napój energetyzujący o smaku mango z dodatkiem witamin (niacyna, kwas pantotenowy, witamina B6, witamina B12). Pasteryzowany. Zawiera cukier i substancję słodzącą.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.