CHLODNIK SZEFA 370G KRASNYSTAW
Cena regularna:
4,99 zł
towar niedostępny
Opis
Składniki
Obliczona wartość odżywcza
| na 100g | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 211 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 50 | ||
| Tłuszcz (g) | 1.7 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 1.1 | ||
| Węglowodany (g) | 5.2 | ||
| w tym cukry (g) | 4.8 | ||
| Białko (g) | 3.5 | ||
| Sól (g) | 0.5 |
Wartości odżywcze
| 100 g | |
|---|---|
| wartość energetyczna | 211 kJ |
| wartość energetyczna | 50 kcal |
| tłuszcz | 1,7 g |
| w tym kwasy nasycone | 1,1 g |
| węglowodany | 5,2 g |
| w tym cukry | 4,8 g |
| białko | 3,5 g |
| sól | 0,5 g |
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Krasnystaw Chłodnik szefa 370 g
Marka
Krasnystaw
Marka standaryzowana
Marka - Krasnystaw
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Chłodnik
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.