COSTA NAPOJ POMARANCZA 1L BUTELKA
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
woda
soki z zagęszczonych soków: pomarańczowy (10 %)
mandarynkowy (5 %)
jabłkowy (5 %)
cukier
regulator kwasowości: kwas cytrynowy
witamina C
barwnik: karoteny
aromat
substancja słodząca: sukraloza
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 83 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 20 | ||
| Tłuszcz (g) | 0 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0 | ||
| Węglowodany (g) | 4.8 | ||
| w tym cukry (g) | 4.8 | ||
| Białko (g) | 0.1 | ||
| Sól (g) | 0 | ||
| Witamina C (mg) | 32 |
Wartości odżywcze
| Wartość odżywcza na 100 ml napoju: | |
|---|---|
| wartość energetyczna | 83 kJ/20 kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| węglowodany | 4,8 g |
| w tym cukry | 4,8 g |
| białko | 0,1 g |
| sól | 0,0 g |
| witamina C | 32 mg/40 % RWS* |
| *%RWS - % referencyjnych wartości spożycia. |
Structured Nutrition EU
| Wartość odżywcza na 100 ml napoju: | % | |
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 83 kJ | |
| Wartość energetyczna | 20 kcal | |
| Tłuszcz | 0 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g | |
| Węglowodany | 4.8 g | |
| w tym cukry | 4.8 g | |
| Białko | 0.1 g | |
| Sól | 0 g | |
| Witamina C | 32 mg | 40% |
Reference Intake Statement
Reference Intake Statement - %RWS - % referencyjnych wartości spożycia.
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Costa Napój smak pomarańcza 1 l
Marka
Costa
Cechy
100 % dziennej porcji witaminy C w szklance (250 ml)
bez konserwantów
Marka standaryzowana
Marka - Costa
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Smak pomarańcza. Napój wieloowocowy z pomarańczą. Wzbogacony w witaminę C. Zawiera cukier i substancję słodzącą. Pasteryzowany. Niegazowany.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.