Garden Napój multiwitamina 2 l Karton
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
naturalna woda mineralna
soki z soków zagęszczonych i przeciery (20%) z: jabłek, pomarańczy, mango (1%), passiflory, guawy, bananów, gruszek (0,3%), winogron, ananasów
cukier (A) i/lub syrop glukozowo-fruktozowy (B)
regulatory kwasowości - kwas cytrynowy i cytryniany sodu
substancje słodzące: acesulfam K, sukraloza i sacharyny
barwniki - karoteny i ß-Apo-8'-karotenal
substancje wzbogacające: witamina A, witamina D, witamina E, witamina C, tiamina, ryboflawina, niacyna, witamina B6, kwas foliowy, witamina B12, biotyna, kwas pantotenowy
aromaty
stabilizator - pektyny
Zawartość owoców minimum 20%
A, B - w zależności od użytych składników, patrz nadruk na wierzchu opakowania
Wartości odżywcze
| W 100 ml produktu | |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 57 kJ/13 kcal |
| Tłuszcz | <0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 g |
| Węglowodany | 3,2 g |
| w tym cukry | 3,2 g |
| Białko | <0,5 g |
| Sól | <0,01 g |
| Witamina A | 120 µg/15%* |
| Witamina D | 0,75 µg/15%* |
| Witamina E | 1,8 mg/15%* |
| Witamina C | 32 mg/40%* |
| Tiamina | 0,165 mg/15%* |
| Ryboflawina | 0,21 mg/15%* |
| Niacyna | 2,4 mg/15%* |
| Witamina B6 | 0,21 mg/15%* |
| Kwas foliowy | 30 µg/15%* |
| Witamina B12 | 0,375 µg/15%* |
| Biotyna | 7,5 µg/15%* |
| Kwas pantotenowy | 0,9 mg/15%* |
| *- dzienne referencyjne wartości spożycia witamin (dla osób dorosłych) |
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 57 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 13 | ||
| Tłuszcz (g) | <0.5 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | <0.1 | ||
| Węglowodany (g) | 3.2 | ||
| w tym cukry (g) | 3.2 | ||
| Białko (g) | <0.5 | ||
| Sól (g) | <0.01 | ||
| Witamina A (µg) | 120 | ||
| Witamina D (µg) | 0.75 | ||
| Witamina E (mg) | 1.8 | ||
| Witamina C (mg) | 32 | ||
| Tiamina (B1) (mg) | 0.165 | ||
| Ryboflawina (B2) (mg) | 0.21 | ||
| Niacyna (B3) (mg) | 2.4 | ||
| Witamina B6 (mg) | 0.21 | ||
| Kwas foliowy (µg) | 30 | ||
| Witamina B12 (µg) | 0.375 | ||
| Biotyna (µg) | 7.5 | ||
| Kwas pantotenowy (mg) | 0.9 |
Opis produktu
Marka
Garden
Cechy
2 l więcej za mniej
na bazie wody mineralnej
bez konserwantów
100% dziennej dawki witaminy C w szklance Gardena (250 ml)
Marka standaryzowana
Marka - Garden
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Napój wieloowocowy. Zawiera cukry i substancje słodzące. Pasteryzowany. Częściowo z soków zagęszczonych. Z dodatkiem witamin.
Marketing
Nazwa firmy
Fortuna Sp. z o.o.
Adres firmy
ul. Hoża 51
00-681 Warszawa
Logotypy stron trzecich
- FSC
Pozostałe informacje
FSC - www.fsc.org, Mieszany, Tektura z odpowiedzialnych źródeł, FSC C014047
Dodatkowe informacje
Pij smacznie!
Zdrowie i styl życia
Dodatki
konserwanty - Nie zawiera
Substancje słodzące - Zawiera
Przechowywanie i stosowanie
Rodzaj przechowywania
| Typ | ||||
|---|---|---|---|---|
| Przechowywać w temperaturze otoczenia |
Przygotowanie i stosowanie
Wstrząsnąć przed otwarciem.
Przechowywanie
Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godzin.
Opakowanie
Rozmiar opakowania
2l ℮
Wymiar liczbowy
Wymiar liczbowy - 2
Wymiar
| Wymagana wysokość na półce (mm) | Wymagana szerokość na półce (mm) | Wymagana głębokość na półce (mm) |
|---|---|---|
| 257 | 119 | 79 |
(Zasady Wymiarowania Opakowań GS1)
Jednostka (specyficzna)
Jednostka (specyficzna) - Litrów
Rodzaj opakowania
Typ - Karton
Waga
Waga brutto - 2084
Jednostka sprzedażowa
Wysokość - 257
Szerokość - 119
Głębokość - 79
Opakowanie logistyczne
GTIN - 15901886010218
Obsługa klienta
Adres producenta
Fortuna Sp. z o.o.
ul. Hoża 51
00-681 Warszawa
Adres zwrotny
Fortuna Sp. z o.o.
ul. Hoża 51
00-681 Warszawa
Rozszerzone dane
Języki na opakowaniu
- inne
- polski
Podzielony opis produktu
Nazwa funkcjonalna - Napój
Wariant - multiwitamina
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.