HELLENA ORANZADA BIALA ZERO 1,25L
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
woda
dwutlenek węgla
regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, kwas jabłkowy
aromaty
substancje słodzące: sukraloza, cyklaminiany, neohesperydyna DC
substancja konserwująca: sorbinian potasu
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 3 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 1 | ||
| Tłuszcz (g) | 0 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0 | ||
| Węglowodany (g) | 0 | ||
| w tym cukry (g) | 0 | ||
| Białko (g) | 0 | ||
| Sól (g) | <0.01 |
Wartości odżywcze
| Wartość odżywcza 100 ml napoju: | |
|---|---|
| wartość energetyczna | 3 kJ / 1 kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| białko | 0 g |
| Sól | <0,01 g |
Structured Nutrition EU
| Wartość odżywcza 100 ml napoju: | ||
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 3 kJ | |
| Wartość energetyczna | 1 kcal | |
| Tłuszcz | 0 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g | |
| Węglowodany | 0 g | |
| w tym cukry | 0 g | |
| Białko | 0 g | |
| Sól | <0.01 g |
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Hellena Zero Cukru Oranżada biała 1,25 l
Opis alternatywny
Optimised Product Description - Oranżada Hellena Zero Cukru Oranżada Biała 1,25 l
Marka
Hellena
Cechy
oryginalny smak
Marka standaryzowana
Marka - Hellena
Podmarka
Sub Brand - Zero Cukru
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Napój gazowany oranżada biała zero cukru. Zawiera substancje słodzące.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.