HELLENA ORANZADA ZOLTA 1,25L
Cena regularna:
4,99 zł
towar niedostępny
Opis
Składniki
woda
sok jabłkowy otrzymany z zagęszczonego soku (20 %)
cukier
dwutlenek węgla
regulator kwasowości: kwas cytrynowy
aromaty
ekstrakt z krokosza barwierskiego
substancje słodzące: sukraloza, cyklaminiany
substancja konserwująca: sorbinian potasu
przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 80 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 19 | ||
| Tłuszcz (g) | 0 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0 | ||
| Węglowodany (g) | 4.4 | ||
| w tym cukry (g) | 4.3 | ||
| Białko (g) | 0 | ||
| Sól (g) | 0.03 |
Wartości odżywcze
| Wartość odżywcza 100 ml napoju: | |
|---|---|
| energia | 80 kJ / 19 kcal |
| tluszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| węglowodany | 4,4 g |
| w tym cukry | 4,3 g |
| biało | 0 g |
| sól | 0,03 g |
Structured Nutrition EU
| Wartość odżywcza 100 ml napoju: | ||
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 80 kJ | |
| Wartość energetyczna | 19 kcal | |
| Tłuszcz | 0 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g | |
| Węglowodany | 4.4 g | |
| w tym cukry | 4.3 g | |
| Białko | 0 g | |
| Sól | 0.03 g |
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Hellena Oranżada żółta 1,25 l
Marka
Hellena
Cechy
oryginalny smak
Marka standaryzowana
Marka - Hellena
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Napój gazowany, owocowy oranżada żółta. Zawiera cukier i substancje słodzące. Pasteryzowany.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.