Hortex Pizza margherita 300 g
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-score - B
Tekst dotyczący alergenów
Produkt może zawierać: seler.Wartości odżywcze
| Wartość odżywcza 100 g produktu | |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 959 kJ / 228 kcal |
| Tłuszcz | 5,9 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,1 g |
| Węglowodany | 33,6 g |
| w tym cukry | 3,9 g |
| Błonnik | 2,5 g |
| Białko | 8,8 g |
| Sól | 0,85 g |
Obliczona wartość odżywcza
| na 100g | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 959 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 228 | ||
| Tłuszcz (g) | 5.9 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 2.1 | ||
| Węglowodany (g) | 33.6 | ||
| w tym cukry (g) | 3.9 | ||
| Błonnik (g) | 2.5 | ||
| Białko (g) | 8.8 | ||
| Sól (g) | 0.85 |
Structured Nutrition EU
| Wartość odżywcza 100 g produktu | ||
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 959 kJ | |
| Wartość energetyczna | 228 kcal | |
| Tłuszcz | 5.9 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2.1 g | |
| Węglowodany | 33.6 g | |
| w tym cukry | 3.9 g | |
| Błonnik | 2.5 g | |
| Białko | 8.8 g | |
| Sól | 0.85 g |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.