JURAJSKA ORANZADA CZERWONA 1,25L
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
naturalna woda mineralna
soki z zagęszczonych soków z: winogron (10 %) i jabłek (10 %)
cukier
dwutlenek węgla
regulator kwasowości: kwas cytrynowy
koncentrat soku z czarnej marchwi
aromat
substancja słodząca: sukraloza
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 81 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 19 | ||
| Tłuszcz (g) | 0 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0 | ||
| Węglowodany (g) | 4.8 | ||
| w tym cukry (g) | 4.7 | ||
| Białko (g) | 0 | ||
| Sól (g) | 0 |
Wartości odżywcze
| Wartość odżywcza w 100 ml | |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 81 kJ/19 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 4,8 g |
| w tym cukry | 4,7 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Structured Nutrition EU
| Wartość odżywcza w 100 ml | ||
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 81 kJ | |
| Wartość energetyczna | 19 kcal | |
| Tłuszcz | 0 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g | |
| Węglowodany | 4.8 g | |
| w tym cukry | 4.7 g | |
| Białko | 0 g | |
| Sól | 0 g |
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Jurajska Oranżada czerwona 1,25 l
Marka
Jurajska
Cechy
bez konserwantów
na naturalnej wodzie mineralnej
Marka standaryzowana
Marka - Jurajska
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Napój gazowany oranżada czerwona. Pasteryzowany. Zawiera cukier i substancję słodzącą.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.