JURAJSKI TONIC CLASSIC ZERO 1L
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
naturalna woda mineralna
dwutlenek węgla
regulator kwasowości: kwas cytrynowy
aromat - w tym chinina
substancje słodzące: acesulfam K, sukraloza
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 4 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 1 | ||
| Tłuszcz (g) | 0 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0 | ||
| Węglowodany (g) | 0 | ||
| w tym cukry (g) | 0 | ||
| Białko (g) | 0 | ||
| Sól (g) | 0 |
Nagłówek tabeli odżywczej
Nagłówek tabeli odżywczej - Wartość odżywcza
Wartości odżywcze
| w 100 ml produktu | |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 4 kJ / 1 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Structured Nutrition EU
| w 100 ml produktu | ||
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 4 kJ | |
| Wartość energetyczna | 1 kcal | |
| Tłuszcz | 0 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g | |
| Węglowodany | 0 g | |
| w tym cukry | 0 g | |
| Białko | 0 g | |
| Sól | 0 g |
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Tonic jurajski Classic Zero Napój gazowany 1 l
Cechy
na bazie naturalnej wody mineralnej
Marka standaryzowana
Marka - Unbranded
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Napój gazowany tonic zero. Pasteryzowany. Zawiera substancje słodzące.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.