KIELBASA BEZ OSLONKI 330G
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
mięso wieprzowe 80 %
woda
sól
skrobia ziemniaczana
przyprawy (zawierają GORCZYCĘ)
błonnik grochowy
stabilizatory: difosforany, trifosforany
regulatory kwasowości: octany potasu, mleczan potasu
wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy
barwnik: kwas karminowy
substancja konserwująca: azotyn sodu
Obliczona wartość odżywcza
| na 100g | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 1126 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 272 | ||
| Tłuszcz (g) | 24 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 9.3 | ||
| Węglowodany (g) | <0.5 | ||
| w tym cukry (g) | <0.5 | ||
| Białko (g) | 13 | ||
| Sól (g) | 1.9 |
Tekst dotyczący alergenów
Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (PSZENICA, OWIES), SOJĘ, MLEKO, JAJA i SELER.
Wartości odżywcze
| Wartość odżywcza w 100 g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 1126 kJ / 272 kcal |
| Tłuszcz: | 24 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 9,3 g |
| Węglowodany: | <0,5 g |
| w tym cukry: | <0,5 g |
| Białko: | 13 g |
| Sól: | 1,9 g |
Structured Nutrition EU
| Wartość odżywcza w 100 g | ||
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 1126 kJ | |
| Wartość energetyczna | 272 kcal | |
| Tłuszcz | 24 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 9.3 g | |
| Węglowodany | <0.5 g | |
| w tym cukry | <0.5 g | |
| Białko | 13 g | |
| Sól | 1.9 g |
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
JBB Bałdyga Kiełbasa bez osłonki 330 g
Marka
JBB Bałdyga
Cechy
w garnku ok. 5-7 minut
na patelni ok. 5-6 minut
na grillu ok. 12-14 minut
Marka standaryzowana
Marka - JBB Bałdyga
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Kiełbasa bez osłonki. Kiełbasa wieprzowa, średnio rozdrobniona, wędzona, parzona.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.