KUBUS 100% SOK JABLKO 300ML TYMBARK
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
sok jabłkowy z zagęszczonego soku 100 %
witamina C
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 175 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 41 | ||
| Tłuszcz (g) | 0 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0 | ||
| Węglowodany (g) | 10 | ||
| w tym cukry (g) | 10 | ||
| Białko (g) | 0 | ||
| Sól (g) | 0 | ||
| Witamina C (mg) | 6 |
Nagłówek tabeli odżywczej
Nagłówek tabeli odżywczej - Wartość odżywcza
Wartości odżywcze
| w 100 ml produktu | |
|---|---|
| energia | 175 kJ / 41 kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy nasycone | 0 g |
| węglowodany | 10 g |
| w tym cukry | 10 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0 g |
| witamina C | 6 mg / 7,5 %* |
| *% referencyjnej wartości spożycia |
Structured Nutrition EU
| w 100 ml produktu | % | |
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 175 kJ | |
| Wartość energetyczna | 41 kcal | |
| Tłuszcz | 0 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g | |
| Węglowodany | 10 g | |
| w tym cukry | 10 g | |
| Białko | 0 g | |
| Sól | 0 g | |
| Witamina C | 6 mg | 7.5% |
Reference Intake Statement
Reference Intake Statement - % referencyjnej wartości spożycia
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Kubuś 100 % sok jabłko 300 ml
Marka
Kubuś
Cechy
dobry skład!
porcja owoców
źródło wit. C
Marka standaryzowana
Marka - Kubuś
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Sok jabłkowy 100 % z zagęszczonego soku jabłkowego z dodatkiem witaminy C. Pasteryzowany.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.