KUBUS 100% SOK JABLKO BANAN BRZOSKWINIA 0,85L TYMBARK
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
sok jabłkowy z zagęszczonego soku (59 %)
przeciery z: bananów (20 %), jabłek (12 %), brzoskwiń (8 %) i marchwi (1 %)
witamina C
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 242 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 57 | ||
| Tłuszcz (g) | <0.5 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | <0.1 | ||
| Węglowodany (g) | 13 | ||
| w tym cukry (g) | 13 | ||
| Błonnik (g) | 0.8 | ||
| Białko (g) | <0.5 | ||
| Sól (g) | <0.01 | ||
| Witamina A (µg) | 240 | ||
| Witamina C (mg) | 24 |
Wartości odżywcze
| Wartość odżywcza w 100 ml produktu | |
|---|---|
| energia | 242 kJ / 57 kcal |
| tłuszcz | < 0,5 g |
| w tym kwasy nasycone | < 0,1 g |
| węglowodany | 13 g |
| w tym cukry | 13 g |
| błonnik | 0,8 g |
| białko | < 0,5 g |
| sól | < 0,01 g |
| witamina A | 240 μg / 30 %* |
| witamina C | 24 mg / 30 %* |
| *% referencyjnej wartości spożycia |
Structured Nutrition EU
| Wartość odżywcza w 100 ml produktu | % | |
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 242 kJ | |
| Wartość energetyczna | 57 kcal | |
| Tłuszcz | <0.5 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0.1 g | |
| Węglowodany | 13 g | |
| w tym cukry | 13 g | |
| Błonnik | 0.8 g | |
| Białko | <0.5 g | |
| Sól | <0.01 g | |
| Witamina A | 240 µg | 30% |
| Witamina C | 24 mg | 30% |
Reference Intake Statement
Reference Intake Statement - % referencyjnej wartości spożycia
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Kubuś Sok 100 % jabłko banan brzoskwinia marchew 850 ml
Marka
Kubuś
Cechy
dobry skład!
porcja owoców i warzyw
bez dodatku cukru
ta marchew urosła w Polsce
Marka standaryzowana
Marka - Kubuś
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Sok wieloowocowo - marchwiowy 100 % częściowo z soku zagęszczonego z dodatkiem witaminy C. Przecierowy, pasteryzowany.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.