KUBUS 100% SOK JABLKO MARCHEW BANAN 300ML TYMBARK
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
56 % sok jabłkowy z zagęszczonego soku
30 % przecier z marchwi
14 % przecier z bananów
witamina C
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 196 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 46 | ||
| Tłuszcz (g) | <0.5 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | <0.1 | ||
| Węglowodany (g) | 10 | ||
| w tym cukry (g) | 9.8 | ||
| Błonnik (g) | 1.1 | ||
| Białko (g) | <0.5 | ||
| Sól (g) | 0.06 | ||
| Witamina A (µg) | 240 | ||
| Witamina C (mg) | 24 |
Nagłówek tabeli odżywczej
Nagłówek tabeli odżywczej - Wartość odżywcza
Wartości odżywcze
| w 100 ml produktu | |
|---|---|
| energia | 196 kJ / 46 kcal |
| tłuszcz | <0,5 g |
| w tym kwasy nasycone | <0,1 g |
| węglowodany | 10 g |
| w tym cukry | 9,8 g |
| błonnik | 1,1 g |
| biało | <0,5 g |
| sól | 0,06 g |
| witamina A | 240 µg / 30 %* |
| witamina C | 24 mg / 30 %* |
| *% referencyjnej wartości spożycia |
Structured Nutrition EU
| w 100 ml produktu | % | |
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 196 kJ | |
| Wartość energetyczna | 46 kcal | |
| Tłuszcz | <0.5 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0.1 g | |
| Węglowodany | 10 g | |
| w tym cukry | 9.8 g | |
| Błonnik | 1.1 g | |
| Białko | <0.5 g | |
| Sól | 0.06 g | |
| Witamina A | 240 µg | 30% |
| Witamina C | 24 mg | 30% |
Reference Intake Statement
Reference Intake Statement - % referencyjnej wartości spożycia
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Kubuś 100 % sok jabłko marchew banan 300 ml
Marka
Kubuś
Cechy
dobry skład!
porcja owoców i warzyw
bez dodatku cukru
ta marchew urosła w Polsce
Marka standaryzowana
Marka - Kubuś
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Sok z owoców i marchwi częściowo z soku zagęszczonego z dodatkiem witaminy C. Przecierowy, pasteryzowany.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.