KUBUS 100% SOK JABLKO MARCHEW TRUSKAWKA 300ML TYMBARK
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
sok jabłkowy z zagęszczonego soku (58 %)
przeciery z: marchwi (21 %), bananów (10 %), jabłek (8 %) i truskawek (2 %)
sok marchwiowy z zagęszczonego soku (1 %)
aromaty
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 210 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 50 | ||
| Tłuszcz (g) | <0.5 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | <0.1 | ||
| Węglowodany (g) | 11 | ||
| w tym cukry (g) | 10 | ||
| Błonnik (g) | 1.1 | ||
| Białko (g) | <0.5 | ||
| Sól (g) | 0.05 |
Nagłówek tabeli odżywczej
Nagłówek tabeli odżywczej - Wartość odżywcza
Wartości odżywcze
| w 100 ml produktu | |
|---|---|
| energia | 210 kJ / 50 kcal |
| tłuszcz | <0,5 g |
| w tym kwasy nasycone | <0,1 g |
| węglowodany | 11 g |
| w tym cukry | 10 g |
| błonnik | 1,1 g |
| białko | <0,5 g |
| sól | 0,05 g |
Structured Nutrition EU
| w 100 ml produktu | ||
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 210 kJ | |
| Wartość energetyczna | 50 kcal | |
| Tłuszcz | <0.5 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0.1 g | |
| Węglowodany | 11 g | |
| w tym cukry | 10 g | |
| Błonnik | 1.1 g | |
| Białko | <0.5 g | |
| Sól | 0.05 g |
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Kubuś 100 % sok jabłko marchew banan truskawka 300 ml
Marka
Kubuś
Cechy
dobry skład!
porcja owoców i warzyw
bez dodatku cukru
ta marchew urosła w Polsce
Marka standaryzowana
Marka - Kubuś
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Sok wieloowocowy-marchwiowy częściowo z soków zagęszczonych. Przecierowy, pasteryzowany.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.