KUBUS PLAY! O SMAKU MALINY 0,4L TYMBARK
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
sok jabłkowy z zagęszczonego soku (50 %)
woda
sok malinowy z zagęszczonego soku (2 %)
aromaty
witamina E
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 94 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 22 | ||
| Tłuszcz (g) | <0.5 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | <0.1 | ||
| Węglowodany (g) | 5.4 | ||
| w tym cukry (g) | 5.4 | ||
| Białko (g) | <0.5 | ||
| Sól (g) | 0 | ||
| Witamina E (mg) | 0.9 |
Wartości odżywcze
| Wartość odżywcza w 100 ml | |
|---|---|
| energia | 94 kJ / 22 kcal |
| tłuszcz | <0,5 g |
| w tym kwasy nasycone | <0,1 g |
| węglowodany | 5,4 g |
| w tym cukry | 5,4 g |
| białko | <0,5 g |
| sól | 0 g |
| witamina E | 0,9 mg / 7,5 %* |
| *% referencyjnej wartości spożycia |
Structured Nutrition EU
| Wartość odżywcza w 100 ml | % | |
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 94 kJ | |
| Wartość energetyczna | 22 kcal | |
| Tłuszcz | <0.5 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0.1 g | |
| Węglowodany | 5.4 g | |
| w tym cukry | 5.4 g | |
| Białko | <0.5 g | |
| Sól | 0 g | |
| Witamina E | 0.9 mg | 7.5% |
Reference Intake Statement
Reference Intake Statement - % referencyjnej wartość spożycia
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Kubuś Play Woda & Owoce Napój owocowy o smaku maliny 400 ml
Marka
Kubuś
Cechy
bez dodatku cukru
Marka standaryzowana
Marka - Kubuś
Podmarka
Podmarka - Play
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Napój owocowy o smaku maliny z dodatkiem witaminy E. Niegazowany, pasteryzowany.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.