KUBUS PLAY! O SMAKU MARCHWI I TRUSKAWKI 0,4L TYMBARK
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
woda
soki z zagęszczonych soków z: jabłek (35 %), marchwi (8 %), truskawek (2 %) i limonek (1 %)
regulator kwasowości: kwas cytrynowy
witaminy: A, C i E
aromaty
Zawartość owoców i marchwi 46 %
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 83 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 20 | ||
| Tłuszcz (g) | 0 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0 | ||
| Węglowodany (g) | 4.6 | ||
| w tym cukry (g) | 4.6 | ||
| Białko (g) | 0 | ||
| Sól (g) | 0 | ||
| Witamina A (µg) | 120 | ||
| Witamina C (mg) | 6 | ||
| Witamina E (mg) | 0.9 |
Nagłówek tabeli odżywczej
Nagłówek tabeli odżywczej - Wartość odżywcza
Wartości odżywcze
| w 100 ml produktu | |
|---|---|
| energia | 83 kJ / 20 kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy nasycone | 0 g |
| węglowodany | 4,6 g |
| w tym cukry | 4,6 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0 g |
| witamina A | 120 µg / 15 %* |
| witamina C | 6 mg / 7,5 %* |
| witamina E | 0,9 mg / 7,5 %* |
| *% referencyjnej wartości spożycia |
Structured Nutrition EU
| w 100 ml produktu | % | |
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 83 kJ | |
| Wartość energetyczna | 20 kcal | |
| Tłuszcz | 0 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g | |
| Węglowodany | 4.6 g | |
| w tym cukry | 4.6 g | |
| Białko | 0 g | |
| Sól | 0 g | |
| Witamina A | 120 µg | 15% |
| Witamina C | 6 mg | 7.5% |
| Witamina E | 0.9 mg | 7.5% |
Reference Intake Statement
Reference Intake Statement - % referencyjnej wartości spożycia
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Kubuś Play Owoce & Marchew Napój o smaku marchwi i truskawki 400 ml
Marka
Kubuś
Cechy
z witaminami A C E
bez konserwantów
bez dodatku cukru
bez sztucznych barwników
bez syropu glukozowo-fruktozowego
dobry skład!
Marka standaryzowana
Marka - Kubuś
Podmarka
Podmarka - Play
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Napój wieloowocowo-marchwiowy o smaku marchwi i truskawki z dodatkiem witamin. Pasteryzowany, niegazowany.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.