KUBUS WATERRR O SMAKU ARBUZA 0,5L
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
woda
soki z zagęszczonych soków z: jabłek (30 %), arbuza (0,1 %) i cytryn
aromaty
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 54 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 13 | ||
| Tłuszcz (g) | 0 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0 | ||
| Węglowodany (g) | 3.1 | ||
| w tym cukry (g) | 3.1 | ||
| Białko (g) | 0 | ||
| Sól (g) | 0 |
Wartości odżywcze
| Wartość odżywcza w 100 ml | |
|---|---|
| energia | 54 kJ / 13 kcal |
| tluszcz | 0 g |
| w tym kwasy nasycone | 0 g |
| weglowodany | 3,1 g |
| w tym cukry | 3,1 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0 g |
Structured Nutrition EU
| Wartość odżywcza w 100 ml | ||
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 54 kJ | |
| Wartość energetyczna | 13 kcal | |
| Tłuszcz | 0 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g | |
| Węglowodany | 3.1 g | |
| w tym cukry | 3.1 g | |
| Białko | 0 g | |
| Sól | 0 g |
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Kubuś Waterrr Napój owocowy o smaku arbuza 500 ml
Marka
Kubuś
Cechy
zero dodanego cukru
z sokiem owocowym
korek niekapek
bez dodatku cukru, konserwantów, barwników
Marka standaryzowana
Marka - Kubuś
Podmarka
Podmarka - Waterrr
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Napój owocowy o smaku arbuza. Niegazowany. Klarowany, filtrowany, pasteryzowany.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.