Kamis Panierka nuggetsy klasyczna 70 g
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
mąka PSZENNA
mąka kukurydziana
mąka grochowa
skrobia ziemniaczana
skrobia modyfikowana
sól
przyprawy (w tym GORCZYCA biała, nasiona kolendry)
substancje spulchniające: difosforan disodowy, wodorowęglan sodu
Wartości odżywcze
| Średnia wartość odżywcza w 100 g produktu: | |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1440 kJ |
| Wartość energetyczna | 339 kcal |
| Tłuszcz | 1,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany | 75 g |
| w tym cukry | 0,7 g |
| Białko | 7,0 g |
| Sól | 2,8 g |
Obliczona wartość odżywcza
| na 100g | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 1440 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 339 | ||
| Tłuszcz (g) | 1.1 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0.2 | ||
| Węglowodany (g) | 75 | ||
| w tym cukry (g) | 0.7 | ||
| Białko (g) | 7 | ||
| Sól (g) | 2.8 |
Structured Nutrition EU
| Średnia wartość odżywcza w 100 g produktu: | ||
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 1440 kJ | |
| Wartość energetyczna | 339 kcal | |
| Tłuszcz | 1.1 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0.2 g | |
| Węglowodany | 75 g | |
| w tym cukry | 0.7 g | |
| Białko | 7 g | |
| Sól | 2.8 g |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.