Kucharek Przyprawa do potraw 500 g
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
Tekst dotyczący alergenów
Produkt może zawierać: jaja, mleko (łącznie z laktozą), soję, gorczycę i orzeszki ziemne.Wartości odżywcze
| Wartość odżywcza w 100 g produktu: | |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 565 kJ |
| Wartość energetyczna | 133 kcal |
| Tłuszcz | < 0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | < 0,1 g |
| Weglowodany | 25 g |
| w tym cukry | 16 g |
| Białko | 6,5 g |
| Sól | 58,9 g |
Obliczona wartość odżywcza
| na 100g | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 565 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 133 | ||
| Tłuszcz (g) | <0.5 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | <0.1 | ||
| Węglowodany (g) | 25 | ||
| w tym cukry (g) | 16 | ||
| Białko (g) | 6.5 | ||
| Sól (g) | 58.9 |
Structured Nutrition EU
| Wartość odżywcza w 100 g produktu: | ||
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 565 kJ | |
| Wartość energetyczna | 133 kcal | |
| Tłuszcz | <0.5 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0.1 g | |
| Węglowodany | 25 g | |
| w tym cukry | 16 g | |
| Białko | 6.5 g | |
| Sól | 58.9 g |
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Kucharek Przyprawa do potraw 500 g
Marka
Kucharek
Cechy
numer 1 w Polsce
bez dodatku: substancji konserwujących, aromatów
produkt bezglutenowy
*Prymat za NieisenIQ, Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska (Food), udziały w sprzedaży wolumenowej w kg, okres skumulowany w35 2022 - w34 2023, kategoria: przyprawy jednorodne i mieszanki, segment przyprawy uniwersalne w proszku
Marka standaryzowana
Marka - Kucharek
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Przyprawa do potraw.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.