Kucharek Przyprawa do potraw z obniżoną zawartością soli 400 g
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
Tekst dotyczący alergenów
Produkt może zawierać: jaja, mleko (łącznie z laktozą), soję, gorczycę i orzeszki ziemne.Wartości odżywcze
| Wartość odżywcza w 100 g produktu: | |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 894 kJ |
| Wartość energetyczna | 211 kcal |
| Tłuszcz | <0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 g |
| Węglowodany | 42 g |
| w tym cukry | 17 g |
| Białko | 9,2 g |
| Sól | 43,8 g |
Obliczona wartość odżywcza
| na 100g | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 894 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 211 | ||
| Tłuszcz (g) | <0.5 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | <0.1 | ||
| Węglowodany (g) | 42 | ||
| w tym cukry (g) | 17 | ||
| Białko (g) | 9.2 | ||
| Sól (g) | 43.8 |
Structured Nutrition EU
| Wartość odżywcza w 100 g produktu: | ||
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 894 kJ | |
| Wartość energetyczna | 211 kcal | |
| Tłuszcz | <0.5 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0.1 g | |
| Węglowodany | 42 g | |
| w tym cukry | 17 g | |
| Białko | 9.2 g | |
| Sól | 43.8 g |
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Kucharek Przyprawa do potraw z obniżoną zawartością soli 400 g
Marka
Kucharek
Cechy
25 % mniej soli*
produkt bezglutenowy
obniżona zawartość soli
* obniżono zawartość soli o 25% w porównaniu do standardowej Przyprawy do potraw Kucharek
Marka standaryzowana
Marka - Kucharek
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.