LEMONIADA CYTRYNA MALINA 0,4L TYMBARK
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
woda
soki z zagęszczonych soków z: jabłek (14 %) i cytryn (5,5 %)
cukier
sok z malin z zagęszczonego soku (0,5 %)
koncentrat barwiący z czarnej marchwi
aromaty
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 82 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 19 | ||
| Tłuszcz (g) | 0 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0 | ||
| Węglowodany (g) | 4.8 | ||
| w tym cukry (g) | 4.8 | ||
| Białko (g) | 0 | ||
| Sól (g) | 0 |
Wartości odżywcze
| Wartość odżywcza w 100 ml | |
|---|---|
| energia | 82 kJ / 19 kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy nasycone | 0 g |
| węglowodany | 4,8 g |
| w tym cukry | 4,8 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0 g |
Structured Nutrition EU
| Wartość odżywcza w 100 ml | ||
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 82 kJ | |
| Wartość energetyczna | 19 kcal | |
| Tłuszcz | 0 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g | |
| Węglowodany | 4.8 g | |
| w tym cukry | 4.8 g | |
| Białko | 0 g | |
| Sól | 0 g |
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Tymbark Lemoniada cytryna malina 400 ml
Marka
Tymbark
Cechy
bez słodzików
Marka standaryzowana
Marka - Tymbark
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Napój wieloowocowy jabłko, cytryna, malina. Niegazowany, pasteryzowany.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.