LEMONIADA CYTRYNA MIETA 0,4L TYMBARK
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
woda
soki z zagęszczonych soków z: jabłek (15 %) i cytryn (5 %)
cukier
witamina C
ekstrakt z mięty
aromaty
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 83 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 20 | ||
| Tłuszcz (g) | 0 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0 | ||
| Węglowodany (g) | 4.9 | ||
| w tym cukry (g) | 4.9 | ||
| Białko (g) | 0 | ||
| Sól (g) | 0 | ||
| Witamina C (mg) | 12 |
Wartości odżywcze
| Wartość odżywcza w 100 ml | |
|---|---|
| energia | 83 kJ / 20 kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy nasycone | 0 g |
| węglowodany | 4,9 g |
| w tym cukry | 4,9 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0 g |
| witamina C | 12 mg / 15 %* |
| *% referencyjnej wartości spożycia. |
Structured Nutrition EU
| Wartość odżywcza w 100 ml | % | |
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 83 kJ | |
| Wartość energetyczna | 20 kcal | |
| Tłuszcz | 0 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g | |
| Węglowodany | 4.9 g | |
| w tym cukry | 4.9 g | |
| Białko | 0 g | |
| Sól | 0 g | |
| Witamina C | 12 mg | 15% |
Reference Intake Statement
Reference Intake Statement - % referencyjnej wartości spożycia.
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Tymbark Lemoniada cytryna mięta 400 ml
Marka
Tymbark
Cechy
bez słodzików
Marka standaryzowana
Marka - Tymbark
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Napój owocowy jabłko, cytryna, mięta, z dodatkiem witaminy C. Niegazowany, pasteryzowany.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.