LEON WODA&SOK JABLKO TRUSKAWKA 0,4L
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
woda
soki z zagęszczonych soków: jabłkowy (46 %), truskawkowy (1 %)
aromaty
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 88 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 21 | ||
| Tłuszcz (g) | 0 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0 | ||
| Węglowodany (g) | 5.1 | ||
| w tym cukry (g) | 4.9 | ||
| Białko (g) | 0.1 | ||
| Sól (g) | 0 |
Wartości odżywcze
| Wartość odżywcza w 100 ml | |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 88 kJ / 21 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 5,1 g |
| w tym cukry | 4,9 g |
| Białko | 0,1 g |
| Sól | 0 g |
Structured Nutrition EU
| Wartość odżywcza w 100 ml | ||
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 88 kJ | |
| Wartość energetyczna | 21 kcal | |
| Tłuszcz | 0 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g | |
| Węglowodany | 5.1 g | |
| w tym cukry | 4.9 g | |
| Białko | 0.1 g | |
| Sól | 0 g |
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Hortex Leon i Przyjaciele Napój owocowy jabłko truskawka 400 ml
Marka
Hortex
Cechy
woda & sok
bez dodatku cukru
Marka standaryzowana
Marka - Hortex
Podmarka
Podmarka - Leon i Przyjaciele
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Napój owocowy jabłko-truskawka. Pasteryzowany. Niegazowany.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.