NAPOJ JABLKO KIWI 0,5L TYMBARK
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
woda
soki z zagęszczonych soków z: jabłek (17 %) i kiwi (3 %)
cukier
regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, kwas jabłkowy i cytrynian sodu
przeciwutleniacz - kwas askorbinowy
barwniki: kompleksy miedziowe chlorofilu i chlorofilin oraz karoteny
stabilizatory: guma arabska, guma guar i guma ksantanowa
aromaty
substancja słodząca - sukraloza
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 78 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 18 | ||
| Tłuszcz (g) | 0 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0 | ||
| Węglowodany (g) | 4.6 | ||
| w tym cukry (g) | 4.6 | ||
| Białko (g) | 0 | ||
| Sól (g) | <0.01 |
Nagłówek tabeli odżywczej
Nagłówek tabeli odżywczej - Wartość odżywcza
Wartości odżywcze
| w 100 ml | |
|---|---|
| energia | 78 kJ / 18 kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy nasycone | 0 g |
| węglowodany | 4,6 g |
| w tym cukry | 4,6 g |
| biało | 0 g |
| sól | <0,01 g |
Structured Nutrition EU
| w 100 ml | ||
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 78 kJ | |
| Wartość energetyczna | 18 kcal | |
| Tłuszcz | 0 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g | |
| Węglowodany | 4.6 g | |
| w tym cukry | 4.6 g | |
| Białko | 0 g | |
| Sól | <0.01 g |
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Tymbark Napój owocowy jabłko kiwi 500 ml
Marka
Tymbark
Cechy
edycja limitowana
Marka standaryzowana
Marka - Tymbark
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Napój owocowy niegazowany, pasteryzowany. Zawiera cukier i substancje słodzącą.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.