NAPOJ JABLKO-LIMONKA-MALINA 1,75L HORTEX
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
woda
sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (16 %)
cukier
sok aroniowy z zagęszczonego soku aroniowego (2 %)
sok z limonek z zagęszczonego soku z limonek (1,2 %)
sok malinowy z zagęszczonego soku malinowego (0,8 %)
regulator kwasowości: kwas cytrynowy
aromaty
substancja słodząca: sukraloza
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 85 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 20 | ||
| Tłuszcz (g) | 0 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0 | ||
| Węglowodany (g) | 5 | ||
| w tym cukry (g) | 4.9 | ||
| Białko (g) | 0 | ||
| Sól (g) | 0 |
Wartości odżywcze
| Wartość odżywcza na 100 ml napoju: | |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 85 kJ / 20 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 5,0 g |
| w tym cukry | 4,9 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Structured Nutrition EU
| Wartość odżywcza na 100 ml napoju: | ||
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 85 kJ | |
| Wartość energetyczna | 20 kcal | |
| Tłuszcz | 0 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g | |
| Węglowodany | 5 g | |
| w tym cukry | 4.9 g | |
| Białko | 0 g | |
| Sól | 0 g |
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Hortex Napój jabłko limonka malina 1,75 l
Marka
Hortex
Marka standaryzowana
Marka - Hortex
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Napój wieloowocowy jabłko-limonka-malina. Pasteryzowany. Niegazowany. Zawiera cukier i substancję słodzącą.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.