NAPOJ POMARANCZA MANGO 1,75L HORTEX
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
woda
soki i przeciery z soków i przecierów zagęszczonych: pomarańczowy (15 %), z mango (5 %)
cukier
regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, cytryniany sodu
przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
stabilizator: pektyny
aromaty
substancja słodząca: sukraloza
barwnik: karoteny
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 85 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 20 | ||
| Tłuszcz (g) | 0 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0 | ||
| Węglowodany (g) | 4.9 | ||
| w tym cukry (g) | 4.9 | ||
| Białko (g) | 0.1 | ||
| Sól (g) | 0 |
Wartości odżywcze
| Wartość odżywcza na 100 ml napoju: | |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 85 kJ / 20 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 4,9 g |
| w tym cukry | 4,9 g |
| Białko | 0,1 g |
| Sól | 0 g |
Structured Nutrition EU
| Wartość odżywcza na 100 ml napoju: | ||
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 85 kJ | |
| Wartość energetyczna | 20 kcal | |
| Tłuszcz | 0 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g | |
| Węglowodany | 4.9 g | |
| w tym cukry | 4.9 g | |
| Białko | 0.1 g | |
| Sól | 0 g |
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Hortex Napój pomarańcza mango 1,75 l
Marka
Hortex
Marka standaryzowana
Marka - Hortex
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Napój z pomarańczy i mango. Pasteryzowany. Niegazowany. Zawiera cukier i substancję słodzącą.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.