NEKTAR GREJPFRUT RUBINOWY 1L HORTEX
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
sok z rubinowych grejpfrutów z zagęszczonego soku z rubinowych grejpfrutów (50 %)
woda
regulator kwasowości: kwas cytrynowy
substancja słodząca: sukraloza
witamina C
naturalny aromat grejpfrutowy
Zawartość owoców minimum 50 %
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 87 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 20 | ||
| Tłuszcz (g) | 0 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0 | ||
| Węglowodany (g) | 4.8 | ||
| w tym cukry (g) | 4.8 | ||
| Białko (g) | 0.3 | ||
| Sól (g) | 0 | ||
| Witamina C (mg) | 8 |
Wartości odżywcze
| Wartość odżywcza na 100 ml nektaru: | |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 87 kJ/20 kcal |
| Tłuszcz | 0,0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,0 g |
| Węglowodany | 4,8 g |
| w tym cukry | 4,8 g |
| Białko | 0,3 g |
| Sól | 0,0 g |
| Witamina C | 8 mg 10 %* |
| *% RWS - % referencyjnej wartości spożycia. |
Structured Nutrition EU
| Wartość odżywcza na 100 ml nektaru: | % | |
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 87 kJ | |
| Wartość energetyczna | 20 kcal | |
| Tłuszcz | 0 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g | |
| Węglowodany | 4.8 g | |
| w tym cukry | 4.8 g | |
| Białko | 0.3 g | |
| Sól | 0 g | |
| Witamina C | 8 mg | 10% |
Reference Intake Statement
Reference Intake Statement - % RWS - % referencyjnej wartości spożycia.
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Hortex Nektar grejpfrut rubinowy 1 l
Marka
Hortex
Cechy
źródło witaminy C
z zagęszczonego soku z rubinowych grejpfrutów
Marka standaryzowana
Marka - Hortex
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Nektar z rubinowych grejpfrutów z zagęszczonego soku z rubinowych grejpfrutów. Wzbogacony w witaminę C. Zawiera substancję słodzącą. Pasteryzowany.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.