OSHEE ISOTONIC DRINK MULTIFRUIT 0,75L
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
woda
glukoza
kwas: kwas cytrynowy
cytrynian sodu
substancje konserwujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu
regulator kwasowości: cytryniany potasu
substancje słodzące: aspartam, acesulfam K
stabilizatory: guma arabska, estry glicerolu i żywicy roślinnej
aromat
witaminy: niacyna, witamina B6, biotyna
barwnik: błękit brylantowy FCF
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 74 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 18 | ||
| Tłuszcz (g) | 0 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0 | ||
| Węglowodany (g) | 4.1 | ||
| w tym cukry (g) | 4 | ||
| Białko (g) | 0 | ||
| Sól (g) | 0.14 | ||
| Witamina B6 (mg) | 0.105 | ||
| Niacyna (B3) (mg) | 1.2 | ||
| Biotyna (µg) | 3.75 |
Nagłówek tabeli odżywczej
Nagłówek tabeli odżywczej - Wartość odżywcza w
Wartości odżywcze
| 100 ml | |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 74 kJ / 18 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 4,1 g |
| w tym cukry | 4,0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0,14 g |
| Niacyna | 1,2 mg (7,5 %*) |
| Witamina B6 | 0,105 mg (7,5 %*) |
| Biotyna | 3,75 µg (7,5 %*) |
| *% dziennej referencyjnej wartości spożycia dla osoby dorosłej |
Structured Nutrition EU
| 100 ml | % | |
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 74 kJ | |
| Wartość energetyczna | 18 kcal | |
| Tłuszcz | 0 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g | |
| Węglowodany | 4.1 g | |
| w tym cukry | 4 g | |
| Białko | 0 g | |
| Sól | 0.14 g | |
| Witamina B6 | 0.105 mg | 7.5% |
| Niacyna (B3) | 1.2 mg | 7.5% |
| Biotyna | 3.75 µg | 7.5% |
Reference Intake Statement
Reference Intake Statement - % dziennej referencyjnej wartości spożycia dla osoby dorosłej
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Oshee Napój izotoniczny niegazowany o smaku wieloowocowym 0,75 l
Marka
Oshee
Marka standaryzowana
Marka - Oshee
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Napój izotoniczny niegazowany o smaku wieloowocowym z dodatkiem witamin. Zawiera cukier i substancje słodzące.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.