OSHEE ISOTONIC DRINK ORANGE 0,75L
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
woda
glukoza
kwas: kwas cytrynowy
regulatory kwasowości: cytryniany potasu, węglany magnezu
cytrynian sodu
substancje konserwujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu
przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
substancje słodzące: aspartam, acesulfam K
stabilizatory: guma arabska, estry glicerolu i żywicy roślinnej
aromat
witaminy: niacyna, witamina B6, biotyna
barwniki: żółcień pomarańczowa FCF - może mieć szkodliwy wpływ na aktywność skupienie uwagi u dzieci, karmel amoniakalno-siarczynowy, karoteny
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 75 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 18 | ||
| Tłuszcz (g) | 0 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0 | ||
| Węglowodany (g) | 3.9 | ||
| w tym cukry (g) | 3.8 | ||
| Białko (g) | 0 | ||
| Sól (g) | 0.14 | ||
| Witamina B6 (mg) | 0.105 | ||
| Niacyna (B3) (mg) | 1.2 | ||
| Biotyna (µg) | 3.75 |
Nagłówek tabeli odżywczej
Nagłówek tabeli odżywczej - Wartość odżywcza w
Wartości odżywcze
| 100 ml | |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 75 kJ / 18 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 3,9 g |
| w tym cukry | 3,8 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0,14 g |
| Niacyna | 1,2 mg (7,5 %*) |
| Witamina B6 | 0,105 mg (7,5 %*) |
| Biotyna | 3,75 µg (7,5 %*) |
| *% dziennej referencyjnej wartości spożycia dla osoby dorosłej |
Structured Nutrition EU
| 100 ml | ||
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 75 kJ | |
| Wartość energetyczna | 18 kcal | |
| Tłuszcz | 0 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g | |
| Węglowodany | 3.9 g | |
| w tym cukry | 3.8 g | |
| Białko | 0 g | |
| Sól | 0.14 g | |
| Witamina B6 | 0.105 mg | |
| Niacyna (B3) | 1.2 mg | |
| Biotyna | 3.75 µg |
Nutrition Other Text
*% dziennej referencyjnej wartości spożycia dla osoby dorosłej
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Oshee Napój izotoniczny niegazowany o smaku pomarańczowym 0,75 l
Marka
Oshee
Marka standaryzowana
Marka - Oshee
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Napój izotoniczny niegazowany o smaku pomarańczowym z dodatkiem witamin. Zawiera cukier i substancje słodzące.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.