OSHEE ISOTONIC DRINK WITAMINY I MINERALY 0,75L
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
woda
glukoza
kwas: kwas cytrynowy
regulator kwasowości: cytryniany sodu
naturalne aromaty
substancje konserwujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu
substancja słodząca: sukraloza
barwnik: azorubina - może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci
witaminy: niacyna, witamina B6, biotyna, witamina B12
mleczan cynku
jodek potasu
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 71 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 17 | ||
| Tłuszcz (g) | 0 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0 | ||
| Węglowodany (g) | 3.8 | ||
| w tym cukry (g) | 3.8 | ||
| Białko (g) | 0 | ||
| Sól (g) | 0.12 | ||
| Witamina B6 (mg) | 0.14 | ||
| Witamina B12 (µg) | 0.25 | ||
| Niacyna (B3) (mg) | 1.6 | ||
| Biotyna (µg) | 5 | ||
| Jod (µg) | 15 | ||
| Cynk (mg) | 1 |
Wartości odżywcze
| Wartość odżywcza w 100 ml | |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 71 kJ / 17 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 3,8 g |
| w tym cukry | 3,8 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0,12 g |
| Niacyna | 1,6 mg (10 %*) |
| Witamina B6 | 0,14 mg (10 %*) |
| Witamina B12 | 0,25 µg (10 %*) |
| Biotyna | 5,0 µg (10 %*) |
| Cynk | 1 mg (10 %*) |
| Jod | 15 µg (10 %*) |
| *% dziennej referencyjnej wartości spożycia dla osoby dorosłej |
Structured Nutrition EU
| Wartość odżywcza w 100 ml | % | |
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 71 kJ | |
| Wartość energetyczna | 17 kcal | |
| Tłuszcz | 0 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g | |
| Węglowodany | 3.8 g | |
| w tym cukry | 3.8 g | |
| Białko | 0 g | |
| Sól | 0.12 g | |
| Witamina B6 | 0.14 mg | 10% |
| Witamina B12 | 0.25 µg | 10% |
| Niacyna (B3) | 1.6 mg | 10% |
| Biotyna | 5 µg | 10% |
| Jod | 15 µg | 10% |
| Cynk | 1 mg | 10% |
Reference Intake Statement
Reference Intake Statement - % dziennej referencyjnej wartości spożycia dla osoby dorosłej
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Oshee Napój izotoniczny smak czerwonych winogron-dragonfruit 0,75 l
Marka
Oshee
Cechy
witaminy i minerały
Marka standaryzowana
Marka - Oshee
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Napój izotoniczny niegazowany o smaku czerwonego winogrona i dragonfruit z dodatkiem witamin oraz cynku i jodu. Zawiera cukier i substancję słodzącą.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.