OSHEE PURE ZERO LEMON-MINT 0,75L
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
woda
aromaty
kwas: kwas cytrynowy
regulator kwasowości: cytryniany sodu
substancje konserwujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu
L-karnityna (20 mg/100 ml)
przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
witaminy: niacyna, witamina B6, biotyna
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 4 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 1 | ||
| Tłuszcz (g) | 0 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0 | ||
| Węglowodany (g) | <0.5 | ||
| w tym cukry (g) | 0 | ||
| Białko (g) | 0 | ||
| Sól (g) | 0.03 | ||
| Witamina B6 (mg) | 0.105 | ||
| Niacyna (B3) (mg) | 1.2 | ||
| Biotyna (µg) | 3.75 |
Wartości odżywcze
| Wartość odżywcza w 100 ml | |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 4 kJ / 1 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | <0,5 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0,03 g |
| Witaminy | |
| Niacyna | 1,2 mg (7,5 %*) |
| Witamina B6 | 0,105 mg (7,5 %*) |
| Biotyna | 3,75 µg (7,5 %*) |
| *% dziennej referencyjnej wartości spożycia dla osoby dorosłej |
Structured Nutrition EU
| Wartość odżywcza w 100 ml | % | |
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 4 kJ | |
| Wartość energetyczna | 1 kcal | |
| Tłuszcz | 0 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g | |
| Węglowodany | <0.5 g | |
| w tym cukry | 0 g | |
| Białko | 0 g | |
| Sól | 0.03 g | |
| Witamina B6 | 0.105 mg | 7.5% |
| Niacyna (B3) | 1.2 mg | 7.5% |
| Biotyna | 3.75 µg | 7.5% |
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Oshee Pure Zero Napój niegazowany o smaku cytrynowo-miętowym 0,75 l
Marka
Oshee
Marka standaryzowana
Marka - Oshee
Podmarka
Podmarka - Pure Zero
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Napój niegazowany o smaku cytrynowo-miętowym z dodatkiem witamin i L-karnityny.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.