PEPSI COLA ZERO CUKRU 0,25L BUTELKA
Cena regularna:
2,99 zł
towar niedostępny
Opis
Składniki
woda
dwutlenek węgla
barwnik (E150d)
substancje słodzące (aspartam, acesulfam K)
kwasy (kwas fosforowy, kwas cytrynowy)
regulator kwasowości (cytryniany sodu)
aromaty, w tym kofeina
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 2 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | <1 | ||
| Tłuszcz (g) | 0 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0 | ||
| Węglowodany (g) | 0 | ||
| w tym cukry (g) | 0 | ||
| Białko (g) | 0 | ||
| Sól (g) | 0.01 |
Wartości odżywcze
| Średnia wartość odżywcza w 100 ml: | |
|---|---|
| energia: | 2 kJ / <1 kcal |
| tłuszcz: | 0 g |
| w tym kwasy nasycone: | 0 g |
| węglowodany: | 0 g |
| w tym cukry: | 0 g |
| białko: | 0 g |
| sól: | 0,01 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). |
Structured Nutrition EU
| Średnia wartość odżywcza w 100 ml: | ||
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 2 kJ | |
| Wartość energetyczna | <1 kcal | |
| Tłuszcz | 0 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g | |
| Węglowodany | 0 g | |
| w tym cukry | 0 g | |
| Białko | 0 g | |
| Sól | 0.01 g |
Spis składników odżywczych na przodzie opakowania
Reference Intake Statement
Reference Intake Statement - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Pepsi-Cola Zero cukru Napój gazowany o smaku cola 250 ml
Marka
Pepsi-Cola
Cechy
maximum smaku
Marka standaryzowana
Marka - Pepsi-Cola
Podmarka
Podmarka - Zero cukru
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Napój gazowany o smaku cola nieposiadający wartości energetycznej. Zawiera substancje słodzące.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.