PO PROSTU KOMPOTOWY RABARBAR PORZECZKA JABLKO 1,25L TYMBARK
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
woda
sok jabłkowy z zagęszczonego soku (36,3 %)
cukier trzcinowy
sok z zagęszczonych soków z cytryn (0,5 %), rabarbaru (0,1 %) i czarnych porzeczek (0,1 %)
koncentrat barwiący z czarnej marchwi
naturalny aromat rabarbaru z innymi naturalnymi aromatami
naturalny aromat
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 84 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 20 | ||
| Tłuszcz (g) | 0 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0 | ||
| Węglowodany (g) | 4.8 | ||
| w tym cukry (g) | 4.8 | ||
| Białko (g) | 0 | ||
| Sól (g) | 0 |
Nagłówek tabeli odżywczej
Nagłówek tabeli odżywczej - Wartość odżywcza
Wartości odżywcze
| w 100 ml | |
|---|---|
| energia | 84 kJ / 20 kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy nasycone | 0 g |
| węglowodany | 4,8 g |
| w tym cukry | 4,8 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0 g |
Structured Nutrition EU
| w 100 ml | ||
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 84 kJ | |
| Wartość energetyczna | 20 kcal | |
| Tłuszcz | 0 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g | |
| Węglowodany | 4.8 g | |
| w tym cukry | 4.8 g | |
| Białko | 0 g | |
| Sól | 0 g |
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Tymbark Po prostu Napój kompotowy rabarbar porzeczka jabłko 1,25 l
Marka
Tymbark
Cechy
sok 37 %, woda 62 % + cukier trzcinowy
Marka standaryzowana
Marka - Tymbark
Podmarka
Podmarka - Po prostu
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Napój wieloowocowy z dodatkiem soku rabarbarowego. Niegazowany, pasteryzowany,
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.