SOK 100% JABLKO,CZERWONA PORZECZKA 1L HORTEX
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (88 %)
sok z czerwonych porzeczek z zagęszczonego soku z czerwonych porzeczek (12 %)
witamina C
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 180 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 42 | ||
| Tłuszcz (g) | 0 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0 | ||
| Węglowodany (g) | 10.4 | ||
| w tym cukry (g) | 10 | ||
| Białko (g) | 0.2 | ||
| Sól (g) | 0 | ||
| Witamina C (mg) | 12 |
Wartości odżywcze
| Wartość odżywcza na 100 ml soku: | |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 180 kJ/42 kcal |
| Tłuszcz | 0,0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,0 g |
| Węglowodany | 10,4 g |
| w tym cukry | 10,0 g |
| Białko | 0,2 g |
| Sól | 0,0 g |
| Witamina C | 12 mg 15 %* |
| *% RWS - % referencyjnej wartości spożycia. |
Structured Nutrition EU
| Wartość odżywcza na 100 ml soku: | % | |
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 180 kJ | |
| Wartość energetyczna | 42 kcal | |
| Tłuszcz | 0 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g | |
| Węglowodany | 10.4 g | |
| w tym cukry | 10 g | |
| Białko | 0.2 g | |
| Sól | 0 g | |
| Witamina C | 12 mg | 15% |
Reference Intake Statement
Reference Intake Statement - % RWS - % referencyjnej wartości spożycia.
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Hortex Sok 100 % jabłko czerwona porzeczka 1 l
Marka
Hortex
Cechy
źródło witaminy C
z zagęszczonych soków
Marka standaryzowana
Marka - Hortex
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Sok z jabłek i czerwonych porzeczek 100 %. Z zagęszczonych soków. Wzbogacony w witaminę C. Pasteryzowany.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.