ZBYSZKO 3 COCKTAIL WITAMINOWY 1,75L
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
woda
soki z zagęszczonych soków (20 %) z: jabłek (18,42 %), pomarańczy (1,5 %), ananasów (0,07 %), gujawy (0,01 %), mango (0,008 %)
cukier
dwutlenek węgla
regulator kwasowości: kwas cytrynowy
aromaty
witaminy: C, E, A
stabilizatory: guma arabska, estry glicerolu i żywicy roślinnej
barwnik: beta-apo-8'-karotenal
substancja słodząca: sukraloza
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 82 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 19 | ||
| Tłuszcz (g) | 0 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0 | ||
| Węglowodany (g) | 4.8 | ||
| w tym cukry (g) | 4.8 | ||
| Białko (g) | 0 | ||
| Sól (g) | 0 | ||
| Witamina A (µg) | 120 | ||
| Witamina C (mg) | 12 | ||
| Witamina E (mg) | 1.8 |
Nagłówek tabeli odżywczej
Nagłówek tabeli odżywczej - Wartość odżywcza
Wartości odżywcze
| w 100 ml | |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 82 kJ/19 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 4,8 g |
| w tym cukry | 4,8 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
| Witamina C | 12 mg (15 %*) |
| Witamina E | 1.8 mg (15 %*) |
| Witamina A | 120 µg (15 %*) |
| *% Dziennych referencyjnych wartości spożycia |
Structured Nutrition EU
| w 100 ml | % | |
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 82 kJ | |
| Wartość energetyczna | 19 kcal | |
| Tłuszcz | 0 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g | |
| Węglowodany | 4.8 g | |
| w tym cukry | 4.8 g | |
| Białko | 0 g | |
| Sól | 0 g | |
| Witamina A | 120 µg | 15% |
| Witamina C | 12 mg | 15% |
| Witamina E | 1.8 mg | 15% |
Reference Intake Statement
Reference Intake Statement - % Dziennych referencyjnych wartości spożycia
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Zbyszko 3 Napój gazowany cocktail witaminowy 1,75 l
Marka
Zbyszko
Cechy
20 % soków
Marka standaryzowana
Marka - Zbyszko
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Napój gazowany cocktail witaminowy, pasteryzowany. Zawiera cukier i substancję słodzącą.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.