ZBYSZKO 3 LIMONKI 1,75L
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
woda
sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (19 %)
cukier
dwutlenek węgla
sok cytrynowy z zagęszczonego soku cytrynowego (0,5 %)
sok limonkowy z zagęszczonego soku limonkowego (0,5 %)
aromat
regulator kwasowości: kwas cytrynowy
przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
stabilizatory: guma arabska, estry glicerolu i żywicy roślinnej, mączka chleba świętojańskiego
barwniki: E160a, E141(ii)
substancja słodząca: sukraloza
Obliczona wartość odżywcza
| na 100ml | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 73 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 17 | ||
| Tłuszcz (g) | 0 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 0 | ||
| Węglowodany (g) | 4.3 | ||
| w tym cukry (g) | 4.3 | ||
| Białko (g) | 0 | ||
| Sól (g) | 0 |
Nagłówek tabeli odżywczej
Nagłówek tabeli odżywczej - Wartość odżywcza
Wartości odżywcze
| w 100 ml | |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 73 kJ/ 17 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 4,3 g |
| w tym cukry | 4,3 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Structured Nutrition EU
| w 100 ml | ||
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 73 kJ | |
| Wartość energetyczna | 17 kcal | |
| Tłuszcz | 0 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g | |
| Węglowodany | 4.3 g | |
| w tym cukry | 4.3 g | |
| Białko | 0 g | |
| Sól | 0 g |
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
Zbyszko 3 Napój gazowany limonki 1,75 l
Marka
Zbyszko
Cechy
20 % soków
Marka standaryzowana
Marka - Zbyszko
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Napój gazowany o smaku limonkowym, pasteryzowany. Zawiera cukier i substancję słodzącą.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.