KIELBASA 4 SERY BEZ OSLONKI 330G JBB
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
mięso wieprzowe z szynki 82 %
SER 9 % (SER Cheddar, SER Radamer, SER Gouda, SER Ementaler)
woda
sól
skrobia ziemniaczana
błonnik grochowy
regulatory kwasowości: octany potasu, mleczan potasu
przyprawy
glukoza
wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy
stabilizator: trifosforany
aromaty (zawierają SOJĘ, MLEKO)
ekstrakty przypraw
przeciwutleniacz: askorbinian sodu
białko wieprzowe
substancja konserwująca: azotyn sodu
Obliczona wartość odżywcza
| na 100g | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 1179 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 285 | ||
| Tłuszcz (g) | 25 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 10 | ||
| Węglowodany (g) | <0.5 | ||
| w tym cukry (g) | <0.5 | ||
| Białko (g) | 14 | ||
| Sól (g) | 2.3 |
Tekst dotyczący alergenów
Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (PSZENICA, OWIES), JAJA, SELER i GORCZYCĘ.
Wartości odżywcze
| Wartość odżywcza w 100 g produktu: | |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1179 kJ/285 kcal |
| Tłuszcz | 25 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Węglowodany | <0,5 g |
| w tym cukry | <0,5 g |
| Białko | 14 g |
| Sól | 2,3 g |
Structured Nutrition EU
| Wartość odżywcza w 100 g produktu: | ||
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 1179 kJ | |
| Wartość energetyczna | 285 kcal | |
| Tłuszcz | 25 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g | |
| Węglowodany | <0.5 g | |
| w tym cukry | <0.5 g | |
| Białko | 14 g | |
| Sól | 2.3 g |
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
JBB Bałdyga Kiełbasa 4 sery bez osłonki 330 g
Marka
JBB Bałdyga
Cechy
w garnku ok. 5-7 minut
na patelni ok. 5-7 minut
na grillu ok. 12-14 minut
Marka standaryzowana
Marka - JBB Bałdyga
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Kiełbasa 4 sery bez osłonki. Kiełbasa wieprzowa, średnio rozdrobniona, wędzona, parzona, z serem.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.