KIELBASA BIALA BEZ OSLONKI 330G JBB
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Składniki
mięso wieprzowe 80 %
woda
sól
skrobia ziemniaczana
przyprawy
glukoza
błonnik grochowy
stabilizatory: difosforany, trifosforany
regulatory kwasowości: octany potasu, mleczan potasu
wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy
cukier
ekstrakty przypraw
aromat
przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
Obliczona wartość odżywcza
| na 100g | |||
|---|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | 987 | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | 238 | ||
| Tłuszcz (g) | 20 | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | 8.2 | ||
| Węglowodany (g) | 1 | ||
| w tym cukry (g) | 0.7 | ||
| Białko (g) | 13 | ||
| Sól (g) | 1.7 |
Tekst dotyczący alergenów
Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (PSZENICA, OWIES), SOJĘ, MLEKO, JAJA, SELER i GORCZYCĘ.
Wartości odżywcze
| Wartość odżywcza w 100 g produktu: | |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 987 kJ / 238 kcal |
| Tłuszcz | 20 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 8,2 g |
| Węglowodany | 1,0 g |
| w tym cukry | 0,7 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | 1,7 g |
Structured Nutrition EU
| Wartość odżywcza w 100 g produktu: | ||
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 987 kJ | |
| Wartość energetyczna | 238 kcal | |
| Tłuszcz | 20 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 8.2 g | |
| Węglowodany | 1 g | |
| w tym cukry | 0.7 g | |
| Białko | 13 g | |
| Sól | 1.7 g |
Opis produktu
Nazwa produktu NielsenIQ Brandbank
JBB Bałdyga Kiełbasa biała bez osłonki 330 g
Marka
JBB Bałdyga
Cechy
w garnku ok. 5-7 minut
na patelni ok. 4-5 minut
na grillu ok. 8-10 minut
Marka standaryzowana
Marka - JBB Bałdyga
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Kiełbasa biała bez osłonki. Kiełbasa wieprzowa, średnio rozdrobniona, parzona.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.